OFERTA

Tel./Fax: +48 81 740 33 45

WYSZUKAJ:
tel: +48 817403345

e-mail: info@atut.lublin.pl

 

ATUT Sp. z o.o.

ul. B. Prusa 8
20-064 Lublin

Cykl ogólnopolskich konferencji Samorządy 4.0  przygotowany został specjalnie dla odbiorców działających w jednostkach samorządów terytorialnych. W związku z szerokim spectrum ich odpowiedzialności i działań tematyka spotkań obejmuje koncepcje rozwiązań technicznych, finansowych oraz wspierających działania społeczne dla mieszkańców. Spotkania odbywają się w 16 największych miastach Polski.
 
konferencja

Jako Partner Główny konferencji, podczas spotkań z uczestnikami przedstawiamy najnowsze rozwiązania i wskazujemy kierunki działań w zakresie monitoringu jakości powietrza. Prezentujemy m.in. najnowocześniejsze rozwiązania do kontroli zanieczyszczeń pyłowych – certyfikowanej stacji pomiarowej do pomiarów ciągłych DustTrak EDT oraz niewielkich czujników jakości powietrza BlueSky™ umożliwiających szybkie utworzenie sieci pomiaru wybranych obszarów, jak również antysmogowej jednostki pomiarowej Scentroid DR1000 umożliwiającej pomiar gazów  z wykorzystaniem drona.

Pierwsze spotkanie z cyklu odbyło się w marcu 2020 r. Zgodnie z aktualnymi ustaleniami, w związku z dynamiką obecnej sytuacji, cykl konferencji będzie kontynuowany w możliwych najbliższych terminach 2021 roku. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz kalendarium spotkań znajdą Państwo na stronie wydarzenia https://forum-polska.pl 
 
Zapraszamy do czynnego udziału w konferencjach oraz kontaktu ze specjalistami ATUT Sp. z o.o. w razie pytań związanych z przedstawianymi przez nas rozwiązaniami.