OFERTA

Tel./Fax: +48 81 740 33 45

WYSZUKAJ:
tel: +48 817403345

e-mail: info@atut.lublin.pl

 

ATUT Sp. z o.o.

ul. B. Prusa 8
20-064 Lublin

Aktualności

 

Informujemy, że trwa promocja na detekry czterogazowe QRAE3 LEL(DGW/H2S/CO/O2).
Więcej o QRAE3
Promocja tylko do wyczerpania zapsów, proszę pytać o aktualną ofertę.

Jednogazowy detektor ozonu i innych gazów toksycznych serii WatchGas UNI

Prosty w obsłudze i kompaktowy jednogazowy detektor ozonu O3 o zakresie i rozdzielczości pomiaru zapewniających bezpieczeństwo pracowników zgodnie ze wskazaniami normy PN–Z–04007–2:1994.

NOWOŚĆ!  BUDŻETOWY MIERNIK JAKOŚCI POWIETRZA BlueSky™

Miernik jakości powietrza BlueSky™ to budżetowe, kompaktowe urządzenie oparte na technologii laserowej monitorujące jednocześnie stężenie pyłów PM1, PM2.5, PM4 i PM10 oraz wilgotność i temperaturę.

Przystosowany do pomiarów w warunkach zewnętrznych, może być również wykorzystywany do kontroli jakości powietrza wewnątrz budynków publicznych, domów czy magazynów fabrycznych. 

CYKL KONFERENCJI "Samorządy 4.0" 

Cykl ogólnopolskich konferencji przygotowany został specjalnie dla odbiorców działających w jednostkach samorządów terytorialnych. Spotkania odbywają się w 16 największych miastach Polski. Tematyką wiodącą jest jakość powietrza i źródła pozyskiwania energii.

CEM 2020 Międzynarodowa konferencja i wystawa związana z monitoringiem emisji - październik 2020 r.

Najważniejsza międzynarodowa konferencja  obejmująca swoją tematyką szeroki zakres monitoringu emisji i kontroli jakości powietrza, w tym roku odbywa się po raz czternasty. Wspólnie z czołowym producentem systemów ciągłego monitoringu emisji OPSIS jako autoryzowany przedstawiciel będziemy prezentować najnowsze i sprawdzone rozwiązania techniczno-systemowe.